Systemy przesuwne

COPAL System - segmenty rozsuwalnych i stałych ścian i okien ze szkła i aluminium. Jest przeznaczony do budowy konstrukcji osłonowych na zewnątrz oraz do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Zalety Systemu COPAL:

 • Lekki.
 • Prosty w montażu.
 • Charakteryzujący się wysoką sztywnością profili.
 • Elastyczny na etapie projektowania (bogato wyposażony).
 • Nie wymagający skomplikowanych narzędzi przy montażu.
 • Łatwy w utrzymaniu czystości.

W skład Systemu wchodzą:

 1. Segmenty przesuwne.
  Z systemu lekkich drzwi i okien przesuwnych wykonuje się m.in.: zabudowy balkonów, tarasów i werand; drzwi i ścianki przesuwne we wnętrzach; okienka podawcze (przesuwne w poziomie i pionie), zabudowy garderób i wnęk. Duża sztywność profili pozwala budować elementy nawet powyżej 3 m wysokości.
 2. Ścianki, konstrukcje stałe i zadaszenia.
  Szeroki asortyment profili o różnym poziomie wytrzymałości pozwala na budowę konstrukcji nośnych (ścianki i zadaszenia) o zróżnicowanej rozpiętości. System COPAL pozwala na konstruowanie zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych lekkich ścianek wg dowolnego projektu.
 3. Okna stałe i uchylne.
  Okna stałe i uchylne mogą być z powodzeniem montowane w przygotowaną uprzednio konstrukcję. Można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, są nowym rozwiązaniem przy docieplaniu hal przemysłowych. Konstrukcja Systemu pozwala na stosowanie wypełnień o grubości od 4 do 18 mm np. szyby pojedyncze i zespolone, płyty wiórowe.

W stałej sprzedaży znajdują się profile surowe, anodowane na kolor naturalny (srebrny) i lakierowane na kolor biały (RAL 9010). Na zamówienie dostępne są również profile lakierowane na pozostałe kolory palety RAL oraz anodowane barwnie.

Oferujemy wyroby gotowe oraz wg indywidualnego zamówienia.

Aby zapoznać się z pełną ofertą zapraszamy na stronę firmy Copal